Всі ми знаємо, що деталі джерела живлення, наприклад - його пластини не зможуть відновитися. І навіть сам виробник не зможе це зробити. Поламане або браковане джерело живлення просто віддадуть на утилізацію. Ремонту батареї не підлягають.

Для того, щоб автомобільна батарея для вантажівки експлуатувалася максимально довго - потрібно дотримуватися деяких правил по її використанні:

1) Потрібно весь час контролювати стан заряду акумулятора. У разі, коли він, з якихось причин, недозаряжений - потрібно зарядити його спеціальною зарядкою.

2) Робота силового агрегату вантажівки в холостому режимі не дає генератору заряджати джерело живлення. Завжди варто пам'ятати, що постійний недозаряд АКБ фури може спричинити незворотні наслідки, навіть до повного виходу з ладу акумулятора.

3) Постійно перевіряйте рівень електроліту в банках акумулятора. Якщо рівень низький, то це може сприяти передчасній поломці АКБ і зниженні її реальної ємності. Тому, коли рідина не покриває пластини, то потрібно додати дистильовану воду.

4) Акумуляторна батарея повинна бути якісно закріплена в своїй кишені. Сильні вібрації негативно позначаються на активній речовині з пластин.

5) Стан клем: мають бути абсолютно чистими і міцно затягнутими.

6) При довгому простої транспортного засобу - відключати батарею від електричної мережі для захисту від струмів витоку.

7) Зберігати можна лише на піддонах або стелажах. І лише у вертикальному вигляді.

8) Заряджена батарея може зберігатися до року. Потім її потрібно знову буде зарядити. Пам'ятайте, що саморазряд посадить акумулятор в нуль.

Ставтеся дбайливо до АКБ, і вона прослужить Вам вірою і правдою!